Перейти до змісту

Ми - фахівці у галузі магнітної сепарації

Розробляємо, виробляємо та застосовуємо обладнання для магнітної сепарації. Наші магнітні сепаратори пропонуємо та виготовляємо на замовлення згідно з вашими потребами.

Лабораторні магнітні сепаратори LSV

Потужний магнітний сепаратор LSV, оснащений надпотужним магнітним роликом, що являє собою зменшену (але повністю функціонуючу) версію багатоступеневого магнітного ролику VMSV. LSV використовується для безперервного і автоматичного розподілу дуже дрібних (близько 30 мікронів) і слабомагнітних частинок (наприклад, магнітної нержавіючої сталі або деяких типів парамагнітних мінералів) в лабораторних умовах.

Конструкція лабораторного сепаратора

Цей надзвичайно потужний, але при цьому компактний і модульний магнітний сепаратор, складається з вібраційного живильника, що подає матеріал, і двох роликів. Ведучий ролик є магнітним (з можливістю регулювати швидкість обертання відповідно до характеристик матеріалу, який очищується, і потреб виробництва), а ведений ролик є немагнітним. Ролики з'єднані дуже тонкою, але надзвичайно зносостійкою конвеєрною стрічкою з кевлара або стеклотефлона (на вимогу доступний антиадгезійний варіант стрічки). Максимальний рівень магнітного поля магнітного ролика досягає 10 мм у висоту, тому рекомендується не перевищувати 5 мм висоти шару матеріалу, що транспортується на конвеєрному полотні (для досягнення максимальної ефективності ми радимо не перевищувати позначку 2 мм).

Як працює лабораторний магнітний сепаратор?

З вібраційного живильника, в якому відбувається розпушення забрудненого матеріалу, сипучий продукт падає на конвеєрне полотно. Магнітні металеві домішки захоплюються магнітним полем ролика і виносяться за межі його осі, в спеціальний розвантажувальний контейнер для феромагнітних домішок. Під впливом сили тяжіння очищений матеріал (немагнітні частинки) падають в контейнер для очищеного матеріалу, який розміщений під ведучим роликом. Завдяки спеціальному розподілювачу потоків магнітного та немагнітного матеріалу (з кутовим і осьовим регулюванням), можна також відокремити третю фракцію від очищеного матеріалу. Розподілювач знаходиться між чистим матеріалом та феромагнітними контамінантами (отже, це слабомагнітний матеріал, частково забруднений феромагнітними частинками). Процес розділення можна повторити за необхідності, оскільки як чистий матеріал, так і частково забруднений матеріал, а також захоплені феромагнітні частинки знаходяться в окремих контейнерах під конвеєрною стрічкою (слід мати на увазі, що LSV - як надзвичайно сильний магнітний сепаратор - може захоплювати навіть шматки пластику, гуми, каменів або деревини, що були забруднені оксидами заліза, і тому його роль у лабораторних випробуваннях та оцінці оброблених матеріалів незамінна).

Невід'ємною частиною цього особливого магнітного сепаратора є вбудований завантажувальний бункер з вібраційним живильником, розміри якого точно відповідають ширині конвеєрної стрічки. За допомогою регулятора вібрації можна попередньо встановити оптимальне дозування матеріалу на конвеєр. Магнітний валок LSV оснащений пристроєм, що дозволяє легко регулювати натяг полотна конвеєра для досягнення оптимального результату. Крім того, двигун ведучого ролика забезпечений перетворювачем швидкості, що, за потреби, дозволяє регулювати швидкість руху конвеєрного полотна.

Лабораторний високоіндукційний магнітний ролик призначений для найбільш вимогливих клієнтів і здатний спіймати навіть найдрібніші феромагнітні домішки. У разі використання тонкого конвеєрного полотна, виготовленого з кевлара або стеклотефлону, максимальний розмір частинок, що стикаються з сепаратором, не повинен перевищувати 5 мм, так як більші частинки можуть пошкодити тонке полотно конвеєра. При сепарації великих металевих фракцій бажано використовувати більш щільні конвеєрні полотна, що, однак, призведе до зниження магнітної ефективності сепаратора.


У яких галузях промисловості може бути використаний магнітний сепаратор?

Харчова промисловість

Пластмасова та гумова промисловість

Хімічна промисловість, фарбувальні матеріали

Керамічна та скляна промисловість

Переробка та повторна переробка відходів